Producenci okularów

Polecane strony
  Kluby sportowe Informacje sportowe

  O sklepie

  Strona www.okulary-sportowe.com.pl zawiera ofertę sklepu internetowego Asport.pl. Zapraszamy Państwa na stronę sklepu sportowego Asport.pl, znajdziecie tam Państwo setki kategorii i tysiące produktów sportowych.

  laptop na stole
  Kim jesteśmy?

  Asport.pl ? już sama nazwa naszego sklepu wskazuje na niszę, w jakiej działamy. Dziś jako jeden z największych sklepów sportowych możemy pochwalić się swoim doświadczeniem, bogatym asortymentem i wieloma innymi cechami, które doprowadziły nas do tego miejsca.

  Jednak nie zawsze tak było ? kilkanaście lat temu zaczynaliśmy jako mały sklep. To profesjonalizm, ambicje i przede wszystkim ? stawianie potrzeb Klienta na pierwszym miejscu pozwalają nam dzisiaj na to, że z dumą możemy przedstawiać się jako sklep internetowy należący do liderów w branży sportowej.

  laptop
  ikonki sportowe
  Co robimy?

  Cieszymy się z tego, że z roku na rok uprawianie różnorodnych dyscyplin sportowych w naszym kraju cieszy się coraz to większą popularnością. I dlatego robimy, to w czym jesteśmy najlepsi ? odpowiadając na stałe zapotrzebowanie wielbicieli aktywnego trybu życia na sprzęt wysokiej jakości, oferujemy bogaty asortyment produktów sygnowanych przez najlepsze światowe marki.

  Adidas, Reebok, Kettler, The North Face, Columbia, Deuter, Marmot, Smartwool, Black Diamond, NIke, Puma, Satila, Timex, Uvex, Rollerblade oraz setki innych producentów - wszyscy czekają na Ciebie z gotową receptą na to jak skutecznie, wygodnie i bezpiecznie uprawiać ulubiony sport ? i to bez względu na to, o jakiej dyscyplinie mowa!

  ekstremalna jazda na rowerze
  Co nas inspiruje?

  Sport ? to słowo klucz. Sport to ciągłe dążenie do bycia lepszym. Sport to zdrowie i radość. I wreszcie sport to sposób na lepsze życie. To sport nas inspiruje i dlatego chcemy Cię motywować, cieszyć i dawać do ręki narzędzia, dzięki którym możesz po prostu cieszyć się każdą chwilą ? w dobrej kondycji i z uśmiechem na twarzy.

  Jednak musimy przyznać, że to Ty ? nasz Klient jesteś dla nas największą inspiracją. To dla Ciebie każdego dnia stajemy się lepsi, w tym co robimy.

  Za to wszystko ? dziękujemy!

  rower
  nagrody i wyróżnienia
  NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
  zwycięzcy z pucharem
  Wysiłek, który wkładamy w to, by każdy nasz Klient został obsłużony w najlepszy możliwy sposób został doceniony nie tylko świetnymi wynikami sprzedaży, ale też licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Każdy z tych sukcesów to wynik naszej ciężkiej, ale też pełnej zapału i radości pracy. Chcemy byś o tym wiedział i miał pewność, że Asport.pl to sklep, na którym można polegać.


   
  Kontakt

  Biuro Obsługi Klienta

  Zamówienie telefoniczne
  0801 000 761 033 8219 149
  0604 617 978
  w godzinach 8-18

  Gadu-Gadu: 3575652

  Zamówienia: sklep@asport.pl
  Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
  Gwarancje: gwarancje@asport.pl

  www.Asport.pl

  Certyfikaty w Asport.pl
  Nowości

  Okulary sportowe w Asport.pl
  Okulary sportowe firmy Arctica, Fischer, SH+, Uvex, Zeppelin